Asystent Spedytora Intermodalnego
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Loconi Intermodal S.A.
26. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie stanu technicznego kontenerów
  • Klasyfikowanie kontenerów do załadunków / napraw
  • Drobne naprawy ślusarskie / sprzątanie kontenerów
  • Kompletowanie i prowadzenie dokumentacji także zdjęciowej
  • Raz w miesiącu przeprowadzanie inwentaryzacji kontenerów na placu
  • Przyjmowanie pociągów / sprawdzanie plomb na kontenerach stojących na wagonach
  • Przygotowywanie wagonów do załadunku / sprawdzanie poprawności załadunku kontenerów
  • Kontrola realizacji przebiegu transportu drogowego i kolejowego
  • Sporządzenie dokumentacji przewozowej drogowej i kolejowej
  • Bieżący kontakt z przewoźnikami drogowymi i kolejowymi
  • Wprowadzanie danych do systemu operacyjnego / digitalizowanie
  • Praca na systemie, tworzenie listy rozładunkowej i załadunkowej pociągu
  • Działanie na mailach zbiorczych, wyszukiwanie danych
  • Obsługa wagi kontenerowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunki związane z branżą TSL)
  • Znajomość zagadnień związanych z logistyką kontenerową
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dynamiczne i kreatywne podejście do realizacji założonych celów
  • Zdolności analityczne
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00 – 6:00) oraz w weekendy
  • Dobra/praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość zdobycia umiejętności i doświadczenia niezbędnego w zawodzie spedytora
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyszłościowej branży
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Niezbędne wdrożenie i narzędzia pracy
  • Partnerską i przyjazną atmosferę pracy w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Kim jesteśmy?

•Firmą z polskim kapitałem z siedzibą w Gdyni, jednym z największych operatorów intermodalnych w Polsce a także właścicielem lądowych terminali kontenerowych w kilku miejscach w Polsce

•Działamy w oparciu o sieć własnych oddziałów i terminali kontenerowych

•Świadomym pracodawcą, który ponad wszystko wierzy w to, że to człowiek jest jego najcenniejszym aktywem i jednym z kluczowych źródeł sukcesu organizacji

•Zespołem ciepłych, koleżeńskich osób, dla których praca to coś więcej niż obowiązek

Czekamy na Ciebie, jeśli:

•Traktujesz swoją pracę jako coś więcej niż wymianę świadczenia za świadczenie

•Jesteś gotowy do tego, żeby pełnić rolę lub w niedługiej przyszłości osiągnąć status specjalisty/eksperta na swoim stanowisku

•Jesteś nastawiony na rozwój, samokształcenie oraz ponadprogramowe działania

•Chcesz wziąć aktywny udział w budowaniu naszej firmy, marki i naszych standardów

•Rozumiesz, że o tym, jak profesjonalna jest firma, decydują Twoje działania

•Zwyczajowo dbasz o mienie swojego pracodawcy i jego dobre imię, jak o swoje

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Loconi Intermodal S.A. z siedzibą w: Łużycka 8a, 81-537 Gdynia (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: HR@Loconi.pl.

  • Praca Warszawa
  • Spedytor Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836