Asystent/Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej, Skawina
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
HR Project Spzoo
4. 6. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlano-produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko Asystenta/Specjalisty ds. sprzedaży zagranicznej.
Praca w biurze w Skawinie.
Obowiązki:
Umiejętność przygotowania ofert handlowych i wstępnych kalkulacji na podstawie standardów w Spółce;
Kompleksowa obsługa klientów B2B i B2C (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia);
Sporządzanie raportów sprzedażowych;
Utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami;
Dbanie o przestrzeganie procedur i wysokich standardów zgodnie z polityką firmy.
Oczekiwania:
Wykształcenie techniczne (inżynier, architekt);
Min. roczne doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w firmie o profilu budowlanym, agencja nieruchomości, mile widziana branża modułowa/kontenerowa, agencja nieruchomość;
Umiejętność czytania rysunków (na poziomie koncepcyjnych);
Mile widziana umiejętność obsługi na poziomie podstawowym programu typu AutoCad lub
ArchiCad;
Gotowość do wyjazdów na targi (1-2 razy w roku);
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
Mile widziany dodatkowy język niemiecki i lub francuski;
Dobra znajomości pakietu MS Office, Google Docs;
Wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie, otwartość na kontakty z ludźmi;
Umiejętność pracy pod presją czasu;
Analityczne podejście, chęć dociekania.
Oferujemy:
Kontrakt B2B lub UOP;
Niezbędne narzędzia: telefon, laptop służbowy
Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Miłą atmosferę.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

  • Praca Skawina
  • Asystent Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080