Asystent / Specjalista ds. Kadr, Płac i Biura
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce
12. 9. 2024

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • Biegła obsługa MS Office,
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy (ok.50 pracowników)
  • Weryfikacja list obecności i list płac
  • Sporządzanie, archiwizacja dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, wnioski, oświadczenia)
  • Prowadzenie rekrutacji w ramach projektu (ogłoszenia, spotkania rekrutacyjne)
  • Przekazywanie samochodów służbowych użytkownikowi i sporządzanie dokumentu odbioru
  • Obsługa systemu Webcon (obieg faktur) w ramach projektu
  • Kontakty i współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Współpraca z Pracownikami biura budowy oraz Centrali w Warszawie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Dodatek stażowy już po roku pracy

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. kadr i płac Białystok
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Białystok
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Białystok
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536