Asystent rekrutera - Szczecin
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Jesteśmy rozwijającą się agencją pracy specjalizująca się w rekrutacji i outsourcingu pracowników. Od 2006 roku wspiera firmy w zakresie zatrudniania i zarządzania kadrami, oferując elastyczne i efektywne rozwiązania HR. Do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko: Asystent rekrutera – blue collars

Asystent rekrutera

Lokalizacja: Szczecin, Polska.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (do ustalenia)
  • Wynagrodzenie od 4 500 zł (w zależności od doświadczenia)
  • praca na pełny etat (5 dni x 8 h lub 4 dni x 10h)

Obowiązki na stanowisku:
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i kandydatami.

Oczekujemy:
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • znajomość office365
  • zaangażowanie i chęci - reszty Cię nauczymy !

Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Sprzęt do pracy
  • Telefon służbowy
  • Rozwój

  • Praca Szczecin
  • Asystent Szczecin
  • Asystent zarządu Szczecin
  • Asystent stomatologiczny Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836