ASYSTENT REDAKCJI DS. MARKETINGU
  • Kielce
Kielce, Skrajna 41a, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
"ENERGETYKA WODNA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 10. 2024
od 4 400 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg potrzeb

Inne wymagania
Zadania: Nadzór nad social mediami grupy spółek tj. LinkedIn, strony www, Facebook, You Tube ; Przygotowywanie materiałów do składu magazynu, korekty;Redagowanie kwartalnika Energetyka Wodna w języku polskim i angielskim;Realizacja działań marketingowych oraz współpraca z innymi jednostkami współdziałającymi w firmie;Wsparcie przy organizacji i udział w wydarzeniach branżowych;
Wymagania:Wykształcenie pokrewne z branżą, mile widziane na kierunku: dziennikarstwo, marketing, odnawialne źródła energii, energetyka wodna;
Komunikatywność oraz tzw. lekkie pióro wymóg konieczny; Doświadczenie z pracą w social mediach - wymagane; Umiejętność konstruowania precyzyjnych wypowiedzi, redagowania tekstów;Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (swobodny kontakt);Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość;Sprawne poruszanie się w Internecie oraz w social mediach ;Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze;Prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferujemy:Umowa o pracę, Elastyczny czas pracy;Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach ;Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
Możliwość awansu;Dużą samodzielność w działaniu;Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Chief marketing officer Kielce
  • Asystent Kielce
  • Asystent zarządu Kielce
  • Asystent stomatologiczny Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251