ASYSTENT RAPORTOWANIA DANYCH PRODUKCYJNYCH (K/M)
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 6. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko ASYSTENT RAPORTOWANIA DANYCH PRODUKCYJNYCH (K/M)

Obowiązki

  • Poprawne wprowadzanie danych z formularzy
  • Liczenie i zwracanie opakowań/surowców na magazyny oraz o rozliczanie produkcji
  • Sporządzanie raportów i zestawień
  • Archiwizacja dokumentów oraz kontrola dokumentacji produkcyjnej
  • Inwentaryzacja tygodniowa/miesięczna/roczna
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej podczas reklamacji
  • Bezpośrednia współpraca z liderami produkcji

Wymagania

  • Chęć do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Biegła znajomość MS Office (przede wszystkim programu Excel)
  • Umiejętności współpracy zespołowej
  • Dokładność i terminowość
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju

  • Praca Nowa Sól
  • Asystent Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851