Asystent radcy prawnego
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, śląskie, Polska
Kancelaria Radcy Prawnego Sebastiana Sołtysa
12. 4. 2024

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastiana Sołtysa w Tarnowskich Górach przy ulicy Nakielskiej 35, poszukuje osoby na stanowisko asystenta radcy prawnego.

Zadania:

  • wsparcie w zapewnieniu obsługi prawnej klientów kancelarii,
  • przygotowanie i opiniowanie umów,
  • sporządzania projektów pism procesowych,
  • przygotowania projektów korespondencji z urzędami, instytucjami i organami administracji publicznej,
  • wykonywania innych bieżących obowiązków powierzonych przez radcę prawnego.

Nasze wymagania:

  • ostatni rok lub absolwent studiów prawniczych bądź aplikant radcowski,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • sumienność, pracowitość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • możliwość objęcia patronatem,
  • przyjemną atmosferę oraz przyjazne środowisko pracy.

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Asystent Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749