Asystent Przedstawiciela Handlowego
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Naster S.A.
18. 9. 2024

Firma Naster działa z sukcesami od 2010r. i jest liderem sprzedaży energii w Polsce. Wieloletnie doświadczenie daje nam lepsze spojrzenie na potrzeby klienta i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku odnawialnych źródeł energii. W związku ze zmianami i intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Wsparcie Sprzedaży - Asystent Przedstawiciela Handlowego
Umowa o pracę /Umowa zlecenia / Pełny etat / Praca stacjonarna / 7:30-15:30 / Podstawa + premia
Obowiązki na stanowisku pracy :
• prowadzenie kampanii telemarketingowych, nakierowanych na obsługę obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych (połączenia wychodzące);
• umawianie spotkań dla Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych;
• realizacja zgłoszeń z zakresu obsługi klienta w tym obsługa korespondencji elektronicznej;
• prowadzenie niezbędnej dokumentacji, obsługa programu CRM;
• budowanie wizerunku firmy, dbanie o pozytywne doświadczenia klientów.
Nasze oczekiwania:
• doświadczenie w pracy z klientem (sprzedaż, obsługa klienta, obsługa reklamacji);
• otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie do pracy z klientem;
• umiejętność szybkiego uczenia się;
• wysoka kultura osobista i skrupulatność;
• umiejętność obsługi komputera;
• znajomość zasad profesjonalnej, telefonicznej obsługi klienta - mile widziana;
• znajomość branży energetycznej – mile widziana.
To oferujemy:
• współpracę na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia;
• pracę w firmie o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku sprzedaży energii i OZE;
• atrakcyjne systemy prowizyjne;
• praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 15:30;
• spotkania integracyjne;
• partnerską kulturę pracy, opartą na zaufaniu;
• pakiet szkoleń wdrażających do pracy oraz cyklicznych podnoszących kwalifikacje.
Czekamy na Twoje cv!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Przedstawiciel handlowy Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584