Asystent protetyka słuchu
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
KIND APARATY SŁUCHOWE SP. Z O.O.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów
  • Udział w sprzedaży aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy
  • Utrzymywanie kontaktu z naszymi dotychczasowymi Pacjentami
  • Opieka posprzedażowa
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Promocja firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży, mile widziane doświadczenie w branży protetyki słuchu
  • Mile widziane wykształcenie w zakresie protetyki słuchu, audiofonologii
  • Bycie otwartym na naukę i chętnym do rozwoju - na początku zatrudnienia zapewniamy kompleksowe szkolenie dla pracownika
  • Nastawienie na wyniki

To oferujemy

  • Najkorzystniejszy system premiowy na rynku
  • Stały dostęp do szkoleń z obszaru protetyki słuchu oraz sprzedaży
  • Program rozwoju zawodowego dla pracowników - jasna ścieżka kariery z możliwością ciągłego podnoszenia kompetencji i awansu
  • Indywidualny program szkoleń dopasowany do potrzeb pracownika
  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B, w wymiarze pełnego etatu
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Program rekomendacji pracowniczej

O nas

KIND to międzynarodowa firma zajmująca się sprzedażą i dopasowaniem aparatów słuchowych. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych protetyków słuchu, którzy codziennie polepszają komfort życia Pacjentów.

Rekrutacja pracowników w Kind Aparaty Słuchowe Sp. z o. o. odbywa się zgodnie z zasadami bezpiecznej rekrutacji Personelu, które obejmują ocenę merytorycznego przygotowania kandydatów do pracy z dziećmi oraz sprawdzenie ich kwalifikacji i referencji. Na mocy ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich, kandydat w dniu podpisania umowy o pracę jest zobowiązany dostarczyć zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez KIND APARATY SŁUCHOWE SP. Z O.O. z siedzibą w: Włodkowica 26a, 60-334 Poznań (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@kind.pl.

  • Praca Kraków
  • Protetyk Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183