Asystent projektów EFS
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
JMM sp. z o.o.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukiwana osoba do pracy na stanowisku:
Asystent projektów EFS.
Miejsce pracy: Katowice, ul. Sobieskiego 11
Szukamy osoby, która jest samodzielna, lubi ludzi (częsty kontakt z klientami), nie boi się dużej liczby dokumentów i szybko się uczy.
Zakres obowiązków: Wsparcie Kierownika projektu w zarządzaniu projektem EFS+, m.in. Obsługa systemu CST2021-2027, Weryfikacja dokumentacji projektowej, Sporządzanie dokumentacji projektowej. Organizacja i promocja wydarzeń projektowych np. warsztatów, konferencji, szkoleń, staży, Nawiązywanie, utrzymywanie relacji i współpraca z podwykonawcami, Wsparcie zespołów w realizacji projektów (wsparcie działań rekrutacyjnych, promocyjnych).
Wymagania: wykształcenie wyższe lub student doświadczenie zawodowe w pracy administracyjno-biurowej , znajomość podstawowych programów wykorzystywanych w pracach biurowych (Word, Excel), umiejętność tworzenia pism, ich redagowania, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, kreatywność.
Ponadto mile widziane: prawo jazdy kat. B.
Co oferujemy: umowę o pracę (pełen etat), lub umowę zlecenie (wg. ustaleń) - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji i ponad 16-letnim doświadczeniu na rynku usług doradczych, atrakcyjne wynagrodzenie – dostosowane do posiadanego doświadczenia i kompetencji (możliwość awansu, podwyżek i premii), możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach zgodnie z wybranym kierunkiem zainteresowań, zdobywanie praktycznej wiedzy w zakresie funduszy unijnych i zarządzania projektami społecznymi o ciekawej tematyce (m.in. programy edukacyjne, outplacement), komfort pracy codziennej (nowoczesne, kompleksowo wyposażone i klimatyzowane biuro w jednym z biurowców przy ulicy Sobieskiego 11 w Katowicach), swobodna i miła atmosfera, możliwość pracy zdalnej (ustalone dni), elastyczne godziny pracy, niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy, komputer), benefity pracownicze (opieka medyczna).
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać do 10 października na adres: @
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Informujemy, że Administratorem Pana/i danych osobowych przesłanych w procesie rekrutacji będzie JMM Sp. z o.o. z siedzibą w Palędziu, ul. Żurawinowa 10, 62-070 Palędzie. Dane te zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu.
Szczegóły odnośnie ochrony danych osobowych oraz treść spełniająca obowiązek informacyjny dostępne są na www.jmm.net.pl

  • Praca Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521