Asystent Projektanta sieci energetycznych
  • Łomża
Łomża, Łomża, podlaskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Łomża
Pracodawca
Dodano
07.06.2024
Numer referencyjny
8782_7006

Zadania:

  • Projektowanie sieci energetycznych, elektrycznych oraz przyłączy dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
  • Kontakt z klientem - pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań,
  • Współpraca z działem technicznym,
  • Praca w biurze oraz wyjazdy w teren.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku elektrycznym/ elektrotechnicznym,
  • Znajomość podstawowych zagadnień branży elektrycznej/energetycznej,
  • Znajomość obsługi programu Auto CAD - warunek konieczny,
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (jednodniowych)
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,
  • Pracę w zgranym zespole fachowców,
  • Spotkania integracyjne,
  • Komfortowe biuro,
  • Auto do dyspozycji na służbowe wyjazdy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl kontakt telefoniczny - 518 215-122  (Ania)  Nie odbieram? Wyślij SMS - na pewno oddzwonię

Nr wpisu do rejestru 13 471

Administratorem danych jest firma BERKER DOMINIS Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie lub pisemnie na adres siedziby administratora.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prężnie  działająca firma z branży energetycznej oraz branży instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych,  obecna na rynku od 2006 roku zatrudni na stanowisku:

  • Praca Łomża
  • Asystent Łomża
  • Łomża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851