Asystent projektanta sieci
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Moltton
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Gliwice
Pracodawca
Moltton
Dodano
26.08.2024
Numer referencyjny
8762_7577

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole techniczno-projektowym przy optymalizacji rozwiązań projektowych dla sieci ciepłowniczych,
  • Wykonywanie obliczeń statycznych sieci ciepłowniczych,
  • Przygotowywanie schematów montażowych w programie AutoCAD,
  • Tworzenie zestawień materiałów,
  • Obliczanie i optymalizacja strat ciepła,
  • Doradztwo techniczne dla Klientów wewnętrznych i zewnętrznych z wykorzystaniem znajomości języka angielskiego.

Wymagania:

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe, posługujesz się językiem angielskim i chciałbyś/chciałabyś brać udział w prestiżowych projektach rozwijając się zawodowo na stanowisku Technical Design Engineer w branży budowlanej / ciepłowniczej - jest to oferta dla Ciebie :)

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w swojej branży w Biurze Konstrukcyjnym zlokalizowanym w Gliwicach,
  • długoterminową możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • udział w międzynarodowych i prestiżowych projektach,
  • umowę o pracę (bezpośrednie zatrudnienie przez firmę),
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w pracy :)

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

  • Praca Gliwice
  • Projektant Gliwice
  • Projektant gier komputerowych Gliwice
  • Asystent Gliwice
  • Asystent stomatologiczny Gliwice
  • Asystent zarządu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536