Asystent Projektanta/Projektant w Telekomunikacji
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Mazowieckie, Polska
Solutions30 Wschód Sp.z.o.o.
25. 5. 2024

Solutions 30 Wschód jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych.
Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznym klientów.
W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Asystent Projektanta/Projektant w Telekomunikacji - Siedlce
Od kandydatów oczekujemy:
- komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
- wykształcenia technicznego,
- obsługi pakietu MsOffice - średnio zaawansowany,
- umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
- znajomości praktycznej oprogramowania CAD (AutoCAD),
- znajomości obsługi urządzeń biurowych,
- prawa jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
- sporządzanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej,
- stanowisko nie wymaga uprawnień do projektowania.
Oferujemy:
- stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
- przyjazną atmosferę pracy,
- pracę przy ciekawych realizacjach,
- jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,
- dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, opieki zdrowotnej
- kartę Multisport
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Solutions 30 Wschód Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach, ul. Terespolska 12, 08-110 Siedlce.
Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Wschód Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach, ul. Terespolska 12, 08-110, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Wschód Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Siedlcach, ul. Terespolska 12, 08-110 moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Wschód Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.

  • Praca Siedlce
  • Projektant Siedlce
  • Projektant gier komputerowych Siedlce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Siedlce
  • Asystent Siedlce
  • Asystent zarządu Siedlce
  • Asystent stomatologiczny Siedlce
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Siedlce
  • Doradca podatkowy w Polsce Siedlce
  • Pracownicy uczelni w Polsce Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064