Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych-Konstruktor
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
12. 4. 2024

Aktuelnie dla duzego biura projektowego szukamy Kandydatow na stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA/KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Niemcy /NRW: München. Leipzig
Numer referencyjny: DE201407/CAD6
Opis stanowiska:
1. Samodzielne wykonywanie/czytanie/poprawianie rysunków szalunkowych i zbrojeniowych na podstawie obliczeń statystycznych
Wymagania:
1.Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa
2.Min. 2-3-letnie doświadczenie w tworzenie planów szalunkowych i zbrojeniowych w zakresie konstrukcji budowlanych: budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe (prefabrytaty)
3. Mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów na rynek niemiecki
4. Znajomość programów CAD: NEMETSCHEK ALLPLAN, AutoCAD
5. Dobra znajomość języka niemieckiego (A2/B1)
Deutsch-Polnische Perrsonalberatung w Bad Honnef
Osoba kontaktowa: Monika Strokol
Telefon: 0049 2224 187-4091
www.strokol.de
Dokumenty aplikacyjne CV w j. niemieckim
prosimy o przesyłanie na adres E-Mail: @
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung z siedzibą w Bad Honnef / Deutschland."

  • Praca Kraków
  • Konstruktor Kraków
  • Projektant Kraków
  • Konstruktor (osoba) Kraków
  • Operator maszyn budowlanych Kraków
  • Projektant gier komputerowych Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030