Asystent projektanta konstrukcji budowlanych i inżynierskich
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Pracownia Inżynierska PROJEKT s.c.
10. 9. 2024

Zatrudnimy Asystenta Projektanta Konstrukcji budowlanych i inżynierskich:
a) Zakres obowiązków:
• Sporządzanie rysunków konstrukcyjnych żelbetowych i stalowych w programie Allplan Nemetschek,
• Przestrzenne modelowanie konstrukcji,
• Wykonywanie prostych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych pod kierunkiem projektanta.
b) Wymagania:
• Wykształcenie wyższe inżynierskie na Wydziale Budownictwa lub student ostatniego roku studiów – mile widziana specjalność mostowa,
• Podstawowa znajomość zasad sporządzania rysunków budowlanych w zakresie konstrukcji żelbetowych i stalowych,
• Dobra znajomość pakietu Office,
• Mile widziana znajomość programów Allplan Nemetschek i Robot.
c) Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełny etat,
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00,
• Naukę programu kreślarskiego Allplan oraz obliczeniowego Robot,
• Wsparcie doświadczonych inżynierów,
• Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy w zakresie budownictwa mostowego i ogólnego, przy konstrukcjach żelbetowych i stalowych.
d) O nas:
Pracownia Inżynierska PROJEKT s.c. z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Sixta działa od 1989 roku. Opracowujemy kompleksowo projekty budowlane i wykonawcze obiektów inżynierskich a także dostarczamy rozwiązania konstrukcyjne architektom. Specjalizujemy się w projektach obiektów mostowych, zadaszeń, konstrukcji obiektów sakralnych, mieszkalnych i budowli nietypowych. W swoich rozwiązaniach nie preferujemy jednego materiału, ale projektujemy konstrukcje w zależności od potrzeb ze stali, żelbetu, betonu sprężonego lub drewna.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536