ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
20. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Przygotowywanie projektów instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, tryskaczowych).Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz według określonych standardów, ścisła współpraca z zespołem projektowym i inżynierami budowy, przygotowywanie obliczeń i opisów technicznych, sporządzanie przedmiarów, sporządzanie dokumentacji technicznej wraz z doborem urządzeń i materiałów, inwentaryzacja obiektów, koordynacja międzybranżowa, dostosowanie projektów instalacji do konstrukcji budynków, współpraca z inżynierami i projektami. Przeprowadzanie inwentaryzacji na budowie.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (inżynieria środowiska), znajomość programów: Audytor C.O., OZC, H2O, Profil Koordynator, Ventpack, MS Office, AutoCad lub pokrewne.
Obowiązki:
- Przygotowywanie projektów instalacji sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, tryskaczowych).Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz według określonych standardów, ścisła współpraca z zespołem projektowym i inżynierami budowy, przygotowywanie obliczeń i opisów technicznych, sporządzanie przedmiarów, sporządzanie dokumentacji technicznej wraz z doborem urządzeń i materiałów, inwentaryzacja obiektów, koordynacja międzybranżowa, dostosowanie projektów instalacji do konstrukcji budynków, współpraca z inżynierami i projektami. Przeprowadzanie inwentaryzacji na budowie.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące, kierunek: w trakcie studiów: Inżynieria Środowiskawyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynieria środowiska

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544