Asystent projektanta instalacji elektrycznych
  • Wrocław, Śródmieście
dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście, dolnośląskie, Polska
INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Jesteśmy firmą działającą od ponad 70 lat w branży energetyki zawodowej. Tworzymy systemy sterowania i regulacji dla elektrowni i elektrociepłowni ale też dla innych podmiotów produkujących energię i ciepło.

Zakres obowiązków:

  • Współudział w projektowaniu i opracowywaniu dokumentacji projektowej na etapach: koncepcji, projektu budowlanego i projektu wykonawczego.
  • Tworzenie schematów elektrycznych jednokreskowych i wielokreskowych.
  • Tworzenie rysunków montażowych dla projektowanych szaf rozdzielczych i urządzeń.
  • Tworzenie planów instalacji elektrycznej, dobór kabli, obliczenia techniczne.
  • Sporządzanie specyfikacji technicznych oraz kosztorysów na potrzeby postępowań przetargowych.
  • Udział w uzgodnieniach i spotkaniach koordynacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, elektryka) – warunek konieczny.
  • Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie (AutoCAD).
  • Mile widziana znajomość EPLAN.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Chęć współpracy w zespołach projektowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej spółce.
  • Możliwość odbycia praktyk zawodowych w celu uzyskania uprawnień zawodowych.
  • Możliwość poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport,  możliwość ubezpieczenia grupowego).
  • Przyjazną atmosferę pracy: twórcze otoczenie koleżanek i kolegów, spotkania integracyjne, przyjazne rozwiązania dla młodych rodziców (możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy), parking dla pracowników wraz z rowerownią oraz kontakt i możliwość korzystania z doświadczeń pracowników o wieloletnim doświadczeniu.

  • Praca dolnośląskie
  • Asystent dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388