Asystent projektanta
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
17. 10. 2024

23_4367626

Obowiązki

  • sporządzanie projektów rurociągów przemysłowych,
  • sporządzanie projektów organizacji robót: montażu, demontażu lub remontu urządzeń oraz instalacji (zbiorniki, kolumny, piece, wymienniki, reaktory, chłodnice oraz rurociągi),
  • sporządzanie planów podnoszenia ciężkich elementów,
  • projektowanie konstrukcji podestów i estakad,
  • projektowanie konstrukcji pomocniczych,
  • ocena dokumentacji technicznej pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami i normami.​

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii mechanicznej lub pokrewnej,
  • znajomość obsługi programu AutoCAD,
  • teoretyczna wiedza z zakresu projektowania rurociągów w branży petrochemicznej i przemysłowej,
  • podstawowa wiedza z zakresu projektowania i wykonania konstrukcji stalowych,
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników)

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Płock
  • Projektant Płock
  • Projektant gier komputerowych Płock
  • Asystent Płock
  • Asystent Mały Płock
  • Asystent płocki
  • Asystent zarządu Płock
  • Asystent stomatologiczny Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776