Asystent Projektanta Drogowego
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
IVIA S.A.
8. 6. 2024

Głównym przedmiotem działalności IVIA sp. z o. o. jest wykonywanie projektów w zakresie budownictwa komunikacyjnego. Obecnie wykonujemy projekty budowy autostrad i dróg ekspresowych: A4, S1, S7, S8, S17, S19 i S52. Dodatkowo min. Obwodnic: Szczytna, Wielunia, Łowicza, Legnicy, Limanowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów budowy dróg, ulic oraz przebudowy układów drogowych pod nadzorem przełożonego,
  • współpraca z projektantami.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub studenci,
  • znajomość programu AutoCad,
  • rzetelność, systematyczność,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, umowę zlecenie,
  • szkolenia zapewniające rozwój,
  • pracę przy wykorzystaniu najnowszego oprogramowania oraz nowoczesnego sprzętu komputerowego.

Bardzo mile widziane są osoby tuż po szkole średniej lub studenci.

Dla tych osób przygotowaliśmy specjalny cykl szkoleń technicznych z projektowania w programie CIVIL 3D oraz w zakresie najważniejszych przepisów i wytycznych projektowych. Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego w pracy, przy najciekawszych inwestycjach drogowych w Polsce.

  • Praca Katowice
  • Projektant Katowice
  • Asystent Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055