Asystent projektanta
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Ahead Professionals
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Ahead Professionals - {{offer.position}

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
Dodano
16.09.2024
Numer referencyjny
AP/20240712/ALRY

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę na pełny etat.
  • Profesjonalny rozwój: Możliwość nauki i zdobywania doświadczenia pod okiem doświadczonych specjalistów.
  • Przyjazna atmosfera: Praca w zgranym, wspierającym się zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie 5000-7000 zł brutto (uzależnione od doświadczenia)
  • Różnorodne projekty: Praca przy interesujących i wymagających projektach drogowych.
  • Perspektywy awansu: Po uzyskaniu odpowiednich uprawnień, możliwość awansu na stanowisko Projektanta.
  • Dogodna lokalizacja: Praca stacjonarna w centrum miasta (okolice Ronda Rataje)
  • Praca w godzinach 8:00-16:00.
  • Możliwość udziału w szkoleniach oraz kursach doszkalających.

Zadania na stanowisku:

  • Wspieranie Projektanta w opracowywaniu części opisowej i graficznej projektów drogowych.
  • Wykonywanie prac logistyczno-administracyjnych, takich jak przygotowywanie dokumentacji do wydania zamawiającemu, wykonywanie wizji terenowych i inwentaryzacji oraz udział w spotkaniach branżowych.
  • Koordynacja międzybranżowa projektu oraz prowadzenie procesu projektowego w części formalno-prawnej.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w biurze projektów i doświadczenie w zakresie projektowania drogowego- warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Umiejętność opracowywania dokumentacji projektowej branży drogowej (część rysunkowa i opisowa).
  • Doświadczenie w koordynacji międzybranżowej projektu.
  • Znajomość zasad i przepisów związanych z projektowaniem branży drogowej.
  • Umiejętność pracy z dokumentami przetargowymi (np. PFU, SIWZ).
  • Znajomość procedur administracyjnych.
  • Biegłe czytanie rysunków technicznych.
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z programami AutoCAD i AutoCAD Civil 3D.

Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem! Nie czekaj! APLIKUJ!

Nazywam się Aleksandra Rybińska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Asystent projektanta drogowego

Miejsce pracy: Poznań(blisko Ronda Rataje)

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Asystent Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584