Asystent Projektanta branży mostowej / drogowej
  • Katowice, ul. Rolna 12
śląskie, Katowice, ul. Rolna 12, śląskie, Polska
Mosty Katowice Sp. z o.o.
10. 6. 2024

Biuro projektowe Mosty Katowice, lider na rynku budownictwa infrastrukturalnego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel), AutoCAD,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na teren budowy.

Zakres obowiązków:

  • udział w opracowaniu dokumentacji technicznej w zakresie branży mostowej/drogowej na każdym stadium projektowania zgodnie z harmonogramem oraz wymaganą jakością i pod nadzorem projektantów,
  • wykonywanie rysunków szalunkowych i zbrojeniowych,
  • przygotowywanie prostych analiz statyczno-wytrzymałościowych,
  • opracowywanie projektów budowy dróg, ulic oraz przebudowy układów drogowych pod nadzorem przełożonego,
  • współpraca z projektantem oraz projektantami innych branż,
  • udział w uzyskaniu uzgodnień międzybranżowych,
  • prace biurowe: wydruki, kompletowanie dokumentacji projektowej,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie realizowanych zadań,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Firma oferuje:

  • pracę na pełny etat (w przypadku studentów możliwa umowa zlecenie),
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • roczną premię uznaniową ustalaną na podstawie osiągnięć oraz zaangażowania pracownika,
  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • możliwość dofinansowania do szkoleń,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy.

  • Praca śląskie
  • Asystent Siemianowice Śląskie
  • Asystent Piekary Śląskie
  • Asystent Ząbkowice Śląskie
  • Asystent Oborniki Śląskie
  • Asystent Stronie Śląskie
  • Asystent Miasteczko Śląskie
  • Asystent śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851