Asystent projektanta
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
POZ BRUK sp. z o.o. sp. j.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rysowanie elementów prefabrykowanych w 2d i 3d (słupy, belki, dźwigary),
  • projektowanie form produkcyjnych ,
  • szykowanie zestawień materiałowych,
  • wspieranie projektantów przy tworzeniu projektów,
  • kompletacja, wydruk i dystrybucja dokumentacji projektowej,

WYMAGANIA:
  • preferowany absolwent lub student kierunku: Budownictwo
  • umiejętność obsługi komputera z systemem WINDOWS,
  • podstawowa umiejętność obsługi oprogramowania biurowego np. EXCEL, WORD itp.
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do nauki i rozwoju - istnieje możliwość przyuczenia, rozwoju i awansu zawodowego, umiejętność współpracy w grupie,

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie - możliwość zatrudnienia na część etatu: Umowa o pracę, zlecenie, B2B
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość przyuczenia do obsługi używanego w POZBRUK oprogramowania branżowego typu AutoCAD, TEKLA, Axis VM, RM-WINmożliwość odbycia praktyk projektowych i wykonawczych niezbędnych do uzyskania uprawnień
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Asystent Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030