Asystent Prawnika / Prawnik jako Contract Support Specialist
  • Warszawa Centrum
mazowieckie, Warszawa Centrum, mazowieckie, Polska
HAYS
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa Centrum
NR REF.: 1188909

Dlanaszego Klienta, znanej organizacji z branży biotechnologicznej poszukujemy Prawnika / Radcy Prawnego do roli Contract Support Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie:

  • Wspierać interesariuszy w procesie zawierania umów,
  • Korygować umowy dotyczące produktów i usług,
  • Wspierać i współpracować z interesariuszami w celu zapewnienia, że umowy są zgodne z zasadami i procedurami zarządzania umowami,
  • Identyfikować kluczowe warunki umowy. Współpracować z innymi działami, w tym z działem prawnym, w sprawach wymagających wkładu biznesowego lub eskalacji, z naciskiem na szybką realizację,
  • Uczestniczyć w spotkaniach dotyczących zawierania umów,
  • Przeglądać umowy (w tym warunków i postanowień) niezależnie i zgodnie z zasadami zaangażowania, w stosownych przypadkach, z udziałem innych kluczowych interesariuszy oraz proponować odpowiednie rozwiązania umowne i warunki przeciwstawne, wykorzystując doświadczenie,
  • Przekazywać umowy zespołowi interesariuszy, upewniając się, że rozumieją oni kluczowe aspekty umowy,
  • Sporządzać korespondencję umów zgodnie z wymaganiami,
  • Zajmować się korekta, edycja i weryfikacją dokumentów umownych pod kątem kompletności, spójności i dokładności,
  • Tworzyć raporty informacyjne o umowach (np. Tygodniowe, kwartalne, roczne),
  • Rozwijać wewnętrzne zasoby wiedzy, znajomość narzędzi korporacyjnych, procesów, systemów.

Poszukujemy kandydatów z/lub:

• Doświadczeniem w zamówieniachpublicznych w branży biotechnologicznej lub w branży pokrewnej,
• Doświadczeniem w samodzielnym sporządzaniu, zarządzaniu umowami i negocjowaniu warunków umów.
• Doświadczeniem w pracy i systemach zarządzania umowami,
• Posiadających doskonałe umiejętności komunikacji, oraz umiejętność przedstawiania informacji w sposób jasny i zwięzły.
• Z doświadczeniem wanalizie kontraktów w języku angielskim, szczególnie w amerykańskim systemieprawnym,
• Z biegłą znajomością angielskiegona poziomie C1,
• Dbających o szczegóły,
• Chętnych do współpracy z różnymi grupami interesariuszy, z umiejętnością budowania efektywnych relacji
• Dobrze zorganizaowanych, z umiejętnością ustalania priorytetów i wielozadaniowości w dynamicznym środowisku,
• Ze znajomością pakietu MS Office

NaszKlient oferuje możliwość pracy w przyjaznym, międzynarodowym środowisku,hybrydowy model pracy, biuro w Centrum Warszawy i benefity pozapłacowe.

HaysPoland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka WojewództwaMazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392