Asystent Planisty - Staż jako Dyspozytor
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
MCG Logistics Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie planistów w codziennych zadaniach
  • Kontrola kierowców
  • Nadzór aut floty kontraktowej

Nasze wymagania

  • Ukończone technikum logistyczne, spedycyjne lub w trakcie studiów na kierunku związanym z logistyką
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju

To oferujemy

  • Wsparcie doświadczonych mentorów, którzy pomogą Ci w zdobywaniu nowych kompetencji
  • Jasna ścieżka awansu i możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • Po zakończeniu stażu, najlepsi stażyści mają możliwość kontynuowania kariery w naszej firmie
  • Udział w różnorodnych szkoleniach udoskonalających warsztat pracy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z atrakcyjnym wynagrodzeniem i niezbędnymi narzędziami pracy (telefon komórkowy, laptop)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • darmowa nauka języka angielskiego lub niemieckiego
  • szkolenia
  • MultiLife
  • MultiSport

Maszoński Cargo Group to zespół spółek, które swoje DNA budowały w branży transportu ciężarowego. W ciągu 28-letniej historii, rozwijając kompetencje i kulturę pracy zyskaliśmy uznanie wielu klientów na terenie całej Europy. Stało się to okazją do rozbudowania floty do 420 nowoczesnych aut. Rosnąc w siłę i rozwijając swoje możliwości, inwestujemy nasze know-how w nowe sektory, powołując do życia nowe marki. Zaczynając od powierzchni magazynowej w 2023 roku, oddajemy naszym klientom obecnie blisko 72 000 m2 magazynów wysokiego składowania. Odważnie wchodzimy w sektor Pharma & Special Goods spełniając, wysokie wymogi jakościowe. Jesteśmy również bardzo zaangażowani w logistykę intermodalną łącząc transport kolejowy z drogowym, a oferowana dodatkowa przestrzeń magazynowa 70 000 m2 wyróżnia naszą ofertę. Takie możliwości dla naszych klientów wymagają również zgranego zespołu i bardzo kompetentnej obsługi. Jeśli poznając nas odczuwasz chęć pracy na proponowanym stanowisku, skontaktuj się z nami i przekaż aplikację rekrutacyjną.

Dane administratora i Inspektora Ochrony DanychInformujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MCG Logisticsz ograniczoną odpowiedzialnością spółka z o. o. z siedzibą w Sulęcinie. Kontaktz administratorem jest możliwy poprzez e-mail: rodo@maszonski.com lub na podany adres siedziby, będący również adresem korespondencyjnym. U administratora danych został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem email: rodo@maszonski.com.Cele i podstawy prawne przetwarzania danychPodane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie:szczególnego przepisu prawa regulującego zbieranie danych od osoby ubiegającej sięo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (art. 6 ust. 1 lit. c RODO* w zw. z art. 221§ 1 Kodeksu Pracy), czyli w przypadku oferowania zatrudnienia w oparciu o umowę o pracęi dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię̨ (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Pana/Panią oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku lubna podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO – co dotyczy przypadków, kiedy:w przypadku bieżącego procesu rekrutacji: oferowana jest umowa o pracę, a w celach rekrutacyjnych podaje Pan/Pani w CV lub dokumentach aplikacyjnych inne dane, niż takie, które Pracodawca może przetwarzać w oparciu o Kodeks pracy, czyli inne, niż: imię̨ (imiona) i nazwisko, datę̨ urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Pana/Panią oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku bądźw przypadku bieżącego procesu rekrutacji: oferowana jest umowa inna niż umowao pracę (np. umowa zlecenie), a przetwarzanie danych dotyczy wszystkich, które podaje Pani/Pan w CV lub dokumentach aplikacyjnych do przetwarzania w celu realizacji procesu rekrutacji, bądźchciałaby Pani/Pan wziąć udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych u Pracodawcy (przetwarzanie danych dotyczy wszystkich, które podaje Pani/Pan w CV lub dokumentach aplikacyjnych do przetwarzania w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych).
Ze względu na charakter prowadzenia procesu (lub procesów) rekrutacji za pośrednictwem elektronicznego systemu elevato, Pani/Pana adres e-mail będzie przetwarzany w celu identyfikacji Kandydata w systemie elevato. Taka funkcja identyfikująca pomaga prawidłowo realizować Pani/Pana uprawnienia wynikające z RODO, np. odwołania zgody, aktualizacji danych, uzyskania ich treści, itp. Stanowi to prawnie uzasadniony interes administratora danych, a podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO.Prawnie uzasadnionym interesem administratora danych jest również archiwizacja danych po zakończonym procesie rekrutacji lub po odwołaniu zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Taka archiwizacja służy celom dowodowym dla obrony, ustalenia lub dochodzenia roszczeń, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Odbiorcy danychDane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia, zwłaszcza w obszarze wsparcia rekrutacyjnego.Odbiorcą danych jest m. in. elevato S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Batorego 3/6, 43-300 Bielsko-Biała, jako podmiot dostarczający i utrzymujący system elevato, służący do wsparcia rekrutacji prowadzonych na rzecz administratora danych. Okres przechowywania danychPana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania obecnego procesu rekrutacji,a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat. W przypadku zakończenia procesu rekrutacyjnego, gdy nie była wyrażana dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w formie archiwizacji, w celach dowodowych, przez okres właściwy dla upływu przedawnienia roszczeń, który wynosić będzie maksymalnie 3 lat.Przysługujące uprawnieniaMa Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodęw dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody przed jej cofnięciem. Powyższe żądania prosimy kierować na adres email rodo@maszonski.comDostęp do zarządzania zgodami możliwy jest również w systemie rekrutacyjnym elevato pod adresem https://maszonski.elevato.net/pl/zarzadzanie-zgodami-dostep,ccma.Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Niezbędność podania danych i konsekwencje ich niepodaniaW przypadku procesu rekrutacyjnego dotyczącego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę Pracodawca może żądać podania danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy, tj.: imię̨ (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Kandydata oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku. Jeżeli Pracodawca oznaczy te dane jako niezbędne ich podanie jest wymogiem do wzięcia udziałuw rekrutacji, a odmowa ich podania będzie skutkować brakiem możliwości przystąpieniado rekrutacji. W przypadku danych niewymaganych Kodeksem pracy, ich podanie jest dobrowolnei brak podania danych nie wpływa na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.W przypadku danych podawanych podczas rekrutacji na stanowisko, na które oferowana jest umowa cywilnoprawna, wymóg podania danych nie wynika z przepisów prawa (ich podanie jest dobrowolne), jednak podanie oznaczonych przez Pracodawcę, adekwatnych danych jest niezbędne, aby rzetelnie przystąpić do rekrutacji. Odmowa podania takich danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. W przypadku danych innych niż oznaczone jako niezbędne, ich niepodanie nie wpływa na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.W przypadku adresu e-mail, które to pole jest oznaczone jako niezbędne do wypełnienia (dana identyfikująca, pozwalająca nam na prawidłową identyfikację w systemie), brak podania adresue-mail uniemożliwia wzięcie udziału w rekrutacji prowadzonej przez system rekrutacyjny. Kandydat ma jednocześnie zapewnione alternatywne formy zgłoszenia kandydatury poprzez e-mail: rodo@maszonski.comInformujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.*RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

  • Praca Poznań
  • Dyspozytor Poznań
  • Planista Poznań
  • Asystent Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183