ASYSTENT OSOBISTY OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
  • Biskupiec
Biskupiec, Gdańska 1, 11-300 Biskupiec, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W BISKUPCU
21. 5. 2024
od 40,5 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków asystenta:
• wparcie uczestnika w aktywnym udziale w życiu społecznym (m.in. poprzez korzystanie z dóbr kultury, wydarzeń rekreacyjnych, rozrywkowych, integracyjnych, edukacyjnych, sportowych);
• wsparcie w załatwianiu spraw urzędowych czy osobistych;
• dojazdy wraz z uczestnikiem do: miejsca odbywania rehabilitacji, miejsca zamieszkania, placówek służby zdrowia, urzędów, instytucji użytku publicznego, na spotkania ze znajomymi, rodziną, itp. i z powrotem;
• wsparcie w pokonywaniu barier architektonicznych;
• wsparcie w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego i samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej i czynnościach pielęgnacyjnych (zgodnie z Kartą zakresu czynności).

Inne wymagania
[Inne : Praca dodatkowa w wymiarze 6 godz. tygodniowo, głównie popołudnia i weekendy, stawka brutto za godzinę pracy- 40,50 zł oraz zwrot kosztów przejazdów i wyjść kulturalnych i sportowych.
Wymagana umiejętność posługiwania się językiem migowym.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Biskupiec
  • Asystent Biskupiec
  • Biskupiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080