Asystent / Opiekun osoby z niepełnosprawnością
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Fundacja Idylla
28. 9. 2024

Fundacja IDYLLA to organizacja pozarządowa, której głównym celem jest uczynienie idyllicznego życia jak największej grupie potrzebujących. Nasi wolontariusze, trenerzy i profilaktycy to doświadczeni profesjonaliści pracujący od lat z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi potrzebującymi wsparcia w różnych dziedzinach życia. Prowadzimy grupy wsparcia, konsultacje, poradnictwo, mediacje, terapię indywidualną i grupową dla dzieci i dorosłych.

Fundacja IDYLLA poszukuje wielu osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Pomoc w codziennych czynnościach osobistych, takich jak mycie, ubieranie, jedzenie.
  • Wsparcie w poruszaniu się na wózku inwalidzkim lub przy użyciu innych urządzeń pomocniczych.
  • Asysta w załatwianiu spraw administracyjnych i formalności, np. w urzędach czy bankach.
  • Organizowanie i towarzyszenie w wizytach u lekarzy, rehabilitantów oraz na terapiach.
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, m.in. robienie zakupów, gotowanie, porządkowanie.

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.
  • Umiejętność empatii i wysokiej kultury osobistej.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.
  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami i w weekendy.
  • Znajomość podstawowych technik opieki i pomocy osobom z niepełnosprawnością.

Oferujemy

  • Przyjazną i miłą atmosferę.
  • Wsparcie doświadczonych koordynatorów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje, np. w zakresie opieki nad osobami z niepełnosprawnościami, komunikacji interpersonalnej czy zarządzania stresem.

  • Praca Warszawa
  • Konstruktor (osoba) Warszawa
  • Łącznik (osoba) Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392