Asystent obsługi kas samoobsługowych z orzeczoną niepełnospr
  • Lubsko
Lubsko, Lubsko, Lubuskie, Polska
Ipracujzdalnie.pl
12. 6. 2024

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystent obsługi kas samoobsługowych z orzeczeniem o niepełnosprawności - Lubsko
Wymiar czasu pracy: cały etat
Praca zmianowa
Zakres obowiązków:
-pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
-obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami
-utrzymanie czystości w miejscu pracy
-dbanie o ekspozycję towarów
Nasze wymagania:
-aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
-wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
-aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia
-zapał i chęci do pracy
-ukierunkowanie na klienta
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
-niezbędne szkolenia
-atrakcyjne benefity
-przyjazną atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: @

  • Praca Lubsko
  • Asystent Lubsko
  • Lubsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055