Asystent O2I
  • Warszawa
asystent O2I
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Oczekujemy

  • statusu studenta bądź absolwenta studiów wyższych
  • dobrej znajomości języka angielskiego (B1/B2)
  • dobrych umiejętności organizacyjnych i koordynacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do nauki i rozwoju
  • doświadczenia w obsłudze klienta - mile widziane
  • znajomości języka francuskiego - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w systemie hybrydowym
  • umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy do 6 miesięcy
  • pracę w nowoczesnym biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec
  • świetną atmosferę w pracy i dbanie o work life balance
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie

Zadania

  • pomoc w przetwarzaniu zamówień, reklamacji
  • rozwijanie skutecznej komunikacji i relacji z klientami w celu ułatwienia skutecznej realizacji zamówień i faktur
  • współpraca z lokalnymi zespołami ds. rozwoju klienta i logistyki w celu zbadania i rozwiązania problemów związanych z zarządzaniem zamówieniami i dostawą
  • wspieranie i egzekwowanie wszystkich zasad sprzedaży
  • zapewnienie, że wszystkie faktury są prawidłowo przetwarzane do dokumentu rozliczeniowego w SAP

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190