Asystent / Młodszy specjalista IT (z orzeczeniem o niepełnosprawności)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń użytkowników,
  • Zarządzanie uprawnieniami w systemach IT,
  • Wsparcie i szkolenie pracowników w zakresie obsługi aplikacji i systemów,
  • Wsparcie i współpraca we wdrażaniu rozwiązań IT w firmie,

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • W naszym zespole chętnie powitamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w pełni zdalna
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość pracy w systemie 7-godzinnym dla osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018