Asystent / Młodszy Asystent diagnostyki laboratoryjnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Instytut Hematologii i Transfuzjologii
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Pracownia Genetyki Hemostazy i Porfirii IHiT poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Praca z materiałem biologicznym
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu hemostazy i porfirii metodami biologii molekularnej (izolacja kwasów nukleinowych, analiza z wykorzystaniem metod PCR,IS-PCR, PCR-EFLP, MLPA, sekwencjonowanie Singera ,analiza produktów PCR przy pomocy elektroforezy w żelu agarozowym, analiza sekwencji DNA, interpretacja uzyskanych wyników, praca z bazami danych)
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu porfirii metodami biochemicznymi
  • Autoryzowanie wyników badań laboratoryjnych z zakresu hemostazy i porfirii
  • Obsługa systemu laboratoryjnego
  • Obsługa aparatury medycznej
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe medyczne biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne uprawniające do wykonywania czynności medycyny laboratoryjnej
  • Czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego (PWZDL)
  • Znajomość ww. technik biologii molekularnej
  • Dyspozycyjność, samodzielność, dyscyplina pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa i zaangażowanie, otwartość na wprowadzanie nowych metod diagnostycznych
  • Umiejętność obsługi komputera, (Word, Excel, Internet)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w laboratorium o podobnym profilu z wykorzystaniem powyższych metod biologii molekularnej
  • Wiedza z dziedziny diagnostyki hemostazy
  • Specjalizacja w zakresie laboratoryjnym genetyki medycznej

Oferujemy
  • Umowę o pracę pełny etat
  • Pracę w renomowanej placówce medycznej
  • Ciekawą pracę w zespole diagnostyczno – naukowym
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584