Asystent Managera Projektu/Kreślarz (CAD) - Firma budowlana
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Reviart
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie w przygotowaniu kalkulacji projektowych:

    • Analiza planów projektowych i specyfikacji technicznych w celu obliczenia ilości materiałów i kosztów.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej:

    • Tworzenie prostych rysunków technicznych na podstawie szkiców ręcznych lub dostarczonych wzorów, np. rysunki rusztowań.
    • Aktualizacja i przygotowanie dokumentacji projektowej zgodnie z wymaganiami projektowymi.
  • Przegląd i weryfikacja specyfikacji materiałów:

    • Sprawdzanie, jakie materiały są wymagane do realizacji projektu, oraz sporządzanie zamówień na podstawie specyfikacji technicznych.
  • Nadzór nad realizacją harmonogramu prac:

    • Monitorowanie postępów projektu, raportowanie wszelkich opóźnień oraz współpraca z kierownikiem projektu w celu terminowej realizacji zadań.
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji:

    • Sporządzanie dokumentacji z narad organizacyjnych, prowadzenie zapisów oraz archiwizacja danych dotyczących projektu.
    • Przygotowywanie raportów postępu
  • Wsparcie w zarządzaniu dokumentacją budowlaną:

    • Utrzymywanie porządku w dokumentacji budowlanej, w tym rysunkach technicznych, planach i specyfikacjach.
    • Tworzenie i archiwizowanie dokumentów dotyczących postępu budowy oraz wszelkich zmian projektowych.

WYMAGANIA:

  • Znajomość oprogramowania technicznego – umiejętność obsługi programów takich jak AutoCAD, MS Office (Word, Excel),
  • Umiejętności analityczne – zdolność do analizy planów projektowych, specyfikacji technicznych oraz dokumentacji przetargowej.
  • Doświadczenie w branży budowlanej – mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy przy projektach budowlanych, renowacyjnych lub elewacyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego – wymagana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność przygotowywania rysunków technicznych – podstawowe zdolności w zakresie tworzenia prostych rysunków konstrukcyjnych na podstawie szkiców ręcznych lub dostarczonych wzorów.
  • Zdolności organizacyjne – umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej oraz nadzór nad harmonogramem i terminami realizacji zadań.

OFERUJEMY:
  • Przeszkolenie pracowników -– wprowadzenie nowych pracowników do specyfiki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – konkurencyjne zarobki z możliwością podnoszenia kwalifikacji oraz awansu.
  • Realizacja unikalnych projektów – możliwość uczestniczenia w prestiżowych i nietypowych realizacjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego – regularne szkolenia oraz możliwość zdobycia doświadczenia na różnych etapach projektów budowlanych.

  • Praca Wrocław
  • Kreślarz Wrocław
  • Rzeczoznawca budowlany Wrocław
  • Deweloper budowlany Wrocław
  • Agent firmy inwestycyjnej Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544