Asystent księgowy w biurze handlowym
  • Konotopa
mazowieckie, Konotopa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Szukasz spokojnej pracy w przyjaznym otoczeniu, gdzie będziesz mógł/mogła w pełni wykorzystać swoje umiejętności organizacyjne? Niewielka firma handlowa poszukuje asystenta, który wesprze zespół w codziennych zadaniach biurowych i księgowych. Jeśli cenisz sobie samodzielność i szukasz pewnego, stabilnego zatrudnienia, ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • znajomość programu Excel
  • dobre umiejętności organizacyjne
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracach biurowych
  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie związane z księgowością

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę stacjonarną
  • elastyczne godziny pracy (8-16 lub 9-17)
  • benefity pozapłacowe (m.in. pakiet EnelMed za 1 zł)
  • zatrudnienie od zaraz

Zadania

  • przygotowywanie faktur związanych z wynajmem
  • realizacja przelewów na podstawie otrzymanych faktur
  • poprawianie faktur
  • monitorowanie i rozliczanie gotówki w kasetce firmowej
  • rejestracja czasu pracy pracowników
  • przygotowywanie zestawień
  • dbanie o aktualność i poprawność danych w arkuszach excel
  • podpinanie wz do paragonów i faktur
  • koordynacja spraw kadrowo-płacowych
  • kontrola poprawności wprowadzonych cen zakupu
  • sporządzanie zestawienia kontrolnego na podstawie danych z systemu subiekt
  • uaktualnianie polisy

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • Księgowy Wysokie Mazowieckie
  • Księgowy mazowieckie
  • Księgowa Wysokie Mazowieckie
  • Księgowa mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584