Asystent Księgowy / Księgowy
  • Łowicz, ul. Anieli Chmielińskiej 20
łódzkie, Łowicz, ul. Anieli Chmielińskiej 20, łódzkie, Polska
BDP SOKALSCY S.C. doradca podatkowy
20. 8. 2024

Właściciele Biura Doradztwa Podatkowego SOKALSCY s.c. w Łowiczu

poszukują pracownika na stanowisko obsługi podatkowo-księgowej i kadrowej.
Obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg podatkowych i innych niezbędnych ewidencji – rachunkowość uproszczona.
  • Zarządzanie dokumentacją księgową i jej archiwizacja.
  • Kontrola dokumentów księgowych.
  • Komunikacja z klientami i instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie.
  • Doświadczenie w księgowości lub kadrach minimum 2 lata.
  • Umiejętność obsługi dedykowanych programów księgowo-kadrowych i programów Office.
  • Umiejętność programu księgowego TAX-PRO (puzzle) mile widziane.
  • Precyzja i skrupulatność w pracy.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i szybkość uczenia się.
  • Odpowiedzialność i sumienność.
  • Pozytywne ukończenie rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kształcenia.

  • Praca łódzkie
  • Księgowy łódzkie
  • Księgowa łódzkie
  • Asystent łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544