Asystent Koordynatora Działu Realizacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Hermanos Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie wytycznych montażowych dla poszczególnych realizacji,
  • Wykonywanie schematów realizacyjnych instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji,
  • Wykonywanie uzgodnień projektowych z instalatorami i dostawcami,
  • Bieżąca analiza oraz optymalizacja kosztów realizacji,
  • Rozliczanie inwestycji,
  • Tworzenie przedmiarów na podstawie dokumentacji, koncepcji, projektów, wytycznych inwestora,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (w zakresie budowlanym; z dziedziny termoizolacji),
  • Znajomość materiałów budowlanych,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Znajomość AutoCad
  • Zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków,
  • Chęć rozwoju własnych kompetencji zawodowych,
  • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi z dziedziny inżynierii środowiska, energooszczędności i nowoczesnych technologii,
  • Mile widziana znajomość programów CRM,
  • Umiejętność i chęć do pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji pod okiem doświadczonych inżynierów,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Wygodnie i nowocześnie wyposażone biuro.

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116