Asystent Kontroli Jakości - Dział Laboratoryjny (Staż)
  • Łódź, ul. Lodowa 80/84
łódzkie, Łódź, ul. Lodowa 80/84, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie pomiarów
  • Zarządzanie działaniami naprawczymi
  • Aktualizacja systemu po kontroli
  • Wsparcie techniczne dla laboratorium

Kwalifikacje:

  • Studia wyższe, preferowane techniczne (możliwe w trakcie)
  • Dostępność 3-4 dni tygodniowo
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
  • Biegłość w obsłudze pakietu Office

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie z opcją stałego zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Budowanie doświadczenia z ekspertami
  • Wgląd w funkcjonowanie firmy międzynarodowej

  • Praca łódzkie
  • Asystent łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567