ASYSTENT KONSTRUKTORA CAD/KONSTRUKTOR CAD
  • Wysoczka koło Piły
wielkopolskie, Wysoczka koło Piły, Wielkopolskie, Polska
Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 700 pracowników,

produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

Eksportujemy fotele i meble tapicerowane do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii i innych krajów

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • modelowanie 3D brył, elementów mebli
  • tworzenie modeli 3D form do odlewu pianek
  • inne zadania związane z modelowaniem 3D
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • umiejętność modelowania w programie CAD (preferowany SolidWorks)
  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziani studenci ostatnich lat studiów inżynierskich
  • znajomość programu Rhinoceros będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym zespole specjalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hjort Knudsen Polen, z siedzibą Wysoczka 21, 89-320 Wysoka, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Praca wielkopolskie
  • Asystent wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080