Asystent Kierownika sklepu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PHU Topaz Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

PHU Topaz Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
03.06.2024
Numer referencyjny
9852_7772

Twoje główne zadania:

  • współpraca z Kierownikiem/Zastępcą Kierownika w zakresie monitorowania obowiązujących standardów obsługi i jakości
  • zadania związane z realizacją planów sprzedażowych przez sklep
  • współpraca w zadaniach związanych z zamówieniami i właściwym zatowarowaniem sklepu,
  • udział w inwentaryzacjach
  • wspieranie Kierownika Sklepu w organizowaniu pracy zespołu

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku i/lub znajomość specyfiki handlu detalicznego w branży spożywczej
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • motywacji do pracy oraz nastawienia na realizację celów
  • odpowiedzialności i dyspozycyjności
  • dobrych umiejętności interpersonalnych

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • talony na święta
  • premie sprzedażowe dla Pracowników administracji sklepu
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Aktualnie do naszego sklepu TOPAZ w Warszawie przy ul. Grójeckiej 70 (Ochota) poszukujemy pracownika na stanowisko - Asystent Kierownika Sklepu

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080