Asystent Kierownika Projektu
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Egis Poland Sp z o. o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu,
  • Prowadzenie korespondencji kontraktowej,
  • Wspomaganie Kierownika, Projektanta w prowadzeniu kontraktów,
  • Przygotowywanie raportów, notatek, harmonogramów, protokołów i wystąpień,
  • Weryfikacja dokumentów kontraktowych,
  • Kontakt z klientem i podwykonawcami,
  • Przygotowywanie obmiarów i rozliczeń,
  • Realizacje bieżących potrzeb związanych z funkcjonowaniem biura.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, administracyjne lub techniczne (lub w trakcie ostatnich lat nauki),
  • Dobra znajomość oprogramowania pakietu MsOffice,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Stacjonarną pracę na cały etat,
  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego.

  • Praca Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080