Asystent kierownika projektu branży elektrycznej poszukiwany
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Novod Elektro
26. 9. 2024

Poszukujemy studenta lub studentki studiów zaocznych na stanowisko asystenta kierownika projektu. Praca polegać będzie na wsparciu kierownika w zarządzaniu budowami i pomoc w tzw. back office.
Firma: Novod Elektro (www.novod.pl)
Branża: elektryczna
Miejsce pracy: Warszawa, możliwe sporadyczne delegacje
Oferujemy:
- 30-40 zł brutto/h na start
- Umowa zlecenie
- Dofinansowanie do karty Multisport
- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
- Praca na cały etat
- Elastyczne godziny pracy
Zadania:
Wsparcie kierownika w:
- zarządzaniu bieżącymi budowami,
- przygotowywaniu ofert i wycen,
- rozliczaniu budów,
- weryfikacji prac na budowie,
- przygotowywaniu dokumentów i protokołów,
- administracji związanej z obsługą trwających budów.
Wymagania:
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- odpowiedzialność za powierzone zadania,
- dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność obsługi pakietu MS Office (głównie Word i Excel),
- umiejętność redagowania pism i pisania maili,
- prawo jazdy kat. B,
- angielski na poziomie min. B1,
- mile widziane doświadczenie w pracy lub działalność w organizacjach studenckich/wolontariacie.
CV oraz ewentualne pytania proszę kierować na adres: m.podlewski(at)novod.pl

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836