Asystent Kierownika Filii
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, Lower Silesian Voivodeship, Polska
NEW YORKER
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu zmian
  • przygotowanie asortymentu oraz jego prezentacja
  • czystość i sprzedaż – idą ze sobą w parze
  • wsparcie klienta w poszukiwaniu modowych inspiracji
  • kropka nad „i” przy kasie, czyli sprzedaż komplementarna

Podział czasu pracy

  • 10% Praca administracyjna
  • 90% Praca na sali sprzedaży

Nasze wymagania

  • staż pracy w handlu
  • doświadczenie w prowadzeniu zmiany
  • zaangażowanie i inicjatywa
  • otwartość na kontakt z klientem
  • elastyczność - gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej (zmiany poranne i popołudniowe) oraz w weekendy
  • zainteresowanie modą i identyfikacja ze stylem NEW YORKER

To oferujemy

  • brak kolejki kandydatów, to my czekamy na Ciebie
  • przywita Cię super ekipa, jesteśmy drużyną - to nie banał!
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie teamu w 100%
  • przestrzeń na Twoje pomysły i inicjatywę
  • atrakcyjne dodatki motywacyjne
  • ścieżka rozwoju – wyjdziemy Ci naprzeciw
  • zdobędziesz doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • każdego dnia światowe trendy to u nas temat nr 1

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • napoje
  • bony towarowe
  • w pełni wyposażona część socjalna dla pracowników

NEW YORKER

Co nas tworzy?

■ 50 lat historii

■ ponad 1150 filii

■ sklepy w prawie 50 krajach

■ przeszło 20 000 pracowników

i wciąż się rozwijamy!

Chcesz podjąć wyzwanie i stać się częścią naszego zespołu? Dołącz do nas!

Ogłoszenie to tylko słowa, a my chcemy porozmawiać. Poznajmy się :)

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Jelenia Góra
  • Kierownik Jelenia Góra
  • Asystent Jelenia Góra
  • Asystent zarządu Jelenia Góra
  • Asystent stomatologiczny Jelenia Góra
  • Kierownik działu personalnego Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851