Asystent kierownika biura
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Phinance S.A.
28. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obecność na wybranych spotkaniach z klientami i firmami oraz na spotkaniach z zespołem
  • Pomoc przy kompletowaniu wniosków o produkty finansowe/ubezpieczeniowe czy też kredyty, uzupełnianie wymaganej dokumentacji
  • Wsparcie przy obsłudze klienta, wykonywanie telefonów serwisowych
  • Podstawowe wsparcie przy procesach rekrutacyjnych
  • Wsparcie w researchu, opracowywanie prostych materiałów graficznych (oferty, prezentacje)
  • Monitorowanie wyposażenia biura
  • Aktualizowanie systemów monitorujących współpracę z klientem oraz z zespołem

Nasze wymagania

  • Elastyczności oraz pewności siebie we współpracy z innymi osobami
  • Proaktywności w działaniu, wybiegania myślami o kilka kroków do przodu
  • Otwartości na rozwój i chęci do przyjęcia dużej dawki wiedzy
  • Samodzielności w działaniu oraz samodyscypliny przy realizacji zadań
  • Otwartości na kontakt z klientem, komunikatywności
  • Umiejętności wykonywania wielu zadań o różnym charakterze
  • Posługiwania się w podstawowym zakresie MS Office, z naciskiem na PowerPoint oraz Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie
  • Możliwość połączenia swojego rozwoju zawodowego z dalszym studiowaniem
  • Możliwość poznania od kulis pracy dyrektora biura (prowadzenie spotkań z klientami, partnerami biznesowymi, kadrą managerską)
  • Uczestnictwo w spotkaniach z zarządami firm na terenie Wrocławia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wykonywania większości zadań zdalnie
  • Poza pracą administracyjną oferujemy podstawowe przygotowanie do pracy z klientem
  • Narodowe konferencje planowania finansowego, wspólne wyjazdy integracyjne, seminaria edukacyjne
  • Możliwości awansowe wewnątrz firmy
  • Obszerna dawka wiedzy na temat finansów osobistych, w tym: ubezpieczeń, kredytów, inwestycji, podatków, finansów przedsiębiorstw, możliwość przygotowania do zawodu doradcy finansowego
  • Możliwość odbycia praktyki/stażu
  • Telefon służbowy

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392