Asystent kier budowy / projektanta - specjalista Uzgodnień
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Inwestor MediaSp. z o.o.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

WYMAGANIA
konieczna znajomość programów Excel i Word
opcja - znajomość podstawowych funkcji programu CAD
umiejętność zliczania i rozliczania materiałów,
umiejętność rozmowy i uzgadniania warunków
prawo jazdy kat. B
opcja - prawo jazdy kat. B+E
OBOWIĄZKI
- wykonywanie podsumowań i zestawień materiałów
- odbiory pasów drogowych i etapów budowy,
- uzgadnianie prac i projektów z urzędnikami i branżami
- wożenie materiałów na budowę
- prace pomocnicze przy budowie
- drukowanie rysunków,
- wykonywanie dokumentacji powykonawczej z otrzymanych danych
- doskonalenie znajomości branży
OFERUJEMY
- ciekawą pracę,
- premię okresową za terminowe i dokładne zakończenie zadań
Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
Możliwa częściowa praca w trybie domowym

  • Praca Gdańsk
  • Projektant Gdańsk
  • Asystent Gdańsk
  • Asystent Pruszcz Gdański
  • Asystent Nowy Dwór Gdański
  • Asystent Starogard Gdański
  • Asystent gdański
  • Projektant gier komputerowych Gdańsk
  • Specjalista SEO Gdańsk
  • Specjalista SEM Gdańsk
  • Asystent zarządu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544