ASYSTENT KAS SAMOOBSŁUGOWYCH Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
  • Tczew
Tczew, Wojska Polskiego ,, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
IPRACUJZDALNIE.PL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
15. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
• obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• utrzymanie czystości w miejscu pracy
• dbanie o ekspozycję towarów
• pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
Umowa o pracę - po okresie 6 miesięcy możliwość przedłużenia
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny : 666 526 920 lub mailowy: hr@ipracujzdalnie.pl

Inne wymagania
[Inne : Nasze wymagania: aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia, ukierunkowanie na klienta
Oferujemy: umowa o pracę, niezbędne szkolenia, atrakcyjne benefity, przyjazną atmosferę w pracy

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Tczew
  • Asystent Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544