ASYSTENT KAS SAMOOBSŁUGOWYCH Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
  • Kartuzy
Kartuzy, DWORCOWA ,, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
IPRACUJZDALNIE.PL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
15. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych,
• obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
• utrzymanie czystości w miejscu pracy,
• dbanie o ekspozycję towarów,
• pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych.
Praca w godzinach 8.00-20.00.
Umowa na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Inne wymagania
Inne wymagania:
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
• wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym,
• aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia,
• ukierunkowanie na klienta,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• umowa o pracę,
• niezbędne szkolenia,
• atrakcyjne benefity i przyjazną atmosferę w pracy.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Kartuzy
  • Asystent Kartuzy
  • Kartuzy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544