ASYSTENT KAS SAMOOBSŁUGOWYCH Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
  • Wadowice
Wadowice, Wałowa, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
IPRACUJZDALNIE.PL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zakres obowiązków: pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych, obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami, utrzymanie czystości w miejscu pracy, dbanie o ekspozycję towarów.
Praca na czas określony 6 miesięcy z możliwością przedłużenia, na pełny etat, w systemie dwuzmianowym, w godz. 8.00-20.00. Pracodawca zapewnia niezbędne szkolenia, atrakcyjne benefity, przyjazną atmosferę w pracy.
Kontakt z pracodawcą emailowy: hr@ipracujzdalnie.pl . KONIECZNE CV.

Inne wymagania
Wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, komunikatywność, aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia, zapał i chęci do pracy, ukierunkowanie na klienta.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Wadowice
  • Asystent Wadowice
  • Asystent Wadowice Górne
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392