ASYSTENT KAS SAMOOBSŁUGOWYCH Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Chrobrego, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie
Ipracujzdalnie.pl Sp. z o.o.
15. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zakres obowiązków: pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych, obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami, utrzymanie czystości w miejscu pracy, dbanie o ekspozycję towarów, pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych. Praca w godzinach: 8-20 (wg grafiku).

Inne wymagania
Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, aktualne badania do celów sanitarno epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia, ukierunkowanie na klienta, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Bolesławiec
  • Asystent Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544