ASYSTENT KAS SAMOOBSŁUGOWYCH Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
  • Siedlce
Siedlce, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.
7. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zakres obowiązków: pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych, obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami, utrzymanie czystości w miejscu pracy, dbanie o ekspozycję towarów
Pierwsza umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Praca w godzinach 08.00 -20.00 (wg. indywidualnego grafiku).

Inne wymagania
aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym, aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia, zapał i chęci do pracy, kierunkowanie na klienta.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Siedlce
  • Asystent Siedlce
  • Asystent stomatologiczny Siedlce
  • Asystent zarządu Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567