ASYSTENT KAS SAMOOBSŁUGOWYCH Z ORZECZONĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
  • Bochnia
Bochnia, Krzeczowska ,, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie
IPRACUJZDALNIE.PL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami
utrzymanie czystości w miejscu pracy
dbanie o ekspozycję towarów

Inne wymagania
Wyksztalcenie: brak wymagań. Wymagane: aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, posiadanie aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć ich wyrobienia, zapał i chęci do pracy, ukierunkowanie na klienta. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Praca na dwie zmiany wg grafiku w godzinach pomiędzy: 8-20. Miejsce pracy Bochnia.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Bochnia
  • Asystent Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584