Asystent Kas Samoobsługowych
  • Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój, Rabka-Zdrój, małopolskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
19. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukamy kandydatów i kandydatki do obsługi kas samoobsługowych w dużych sklepach. Ogłoszenie jest skierowane do pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności. Asystent przede wszystkim pomaga klientom, którzy zdecydowali się użyć kasy samoobsługowej. Stanowisko jest samodzielne, warunki pracy bardzo dobre. Bez okresu próbnego.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, bez okresu próbnego
  • atrakcyjne benefity, stałe premie uznaniowe wg regulaminu wynagradzania sklepu
  • respektowanie zapisów KP dotyczących pracy osób niepełnosprawnych: dodatkowe dni urlopu, przerwy, liczba godzin pracy
  • niezbędne szkolenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość zadzwonienia na infolinię ipracujzdalnie.pl i uzyskanie informacji/pomocy dotyczącej zatrudnienia

Do Twoich zadań będzie należało:

  • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych
  • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami sklepu
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych (gumy do żucia, batoniki itp.)
  • pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych.

Wymagania

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia
  • wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym
  • zapał i chęci do pracy
  • ukierunkowanie na klienta

  • Praca Rabka-Zdrój
  • Asystent Rabka-Zdrój
  • Rabka-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941