Asystent kas samoobsługowych
  • Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój, Rabka-Zdrój, Małopolskie, Polska
Ipracujzdalnie.pl
14. 7. 2024

Ogłoszenie o pracę: Asystent kas samoobsługowych z orzeczeniem o niepełnosprawności Miejsce pracy: Rabka Zdrój, Zakopane, Mszana Dolna Rodzaj pracy: Pełny etat Oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Opis stanowiska: Szukamy osób do obsługi kas samoobsługowych w sklepach.
Twoje główne obowiązki to pomoc klientom przy korzystaniu z kas samoobsługowych oraz dbanie o czystość i porządek w obrębie kas.
Wymagania:
Aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia
Zapał i chęci do pracy
Orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
Niezbędne szkolenia
Atrakcyjne benefity
Przyjazną atmosferę w pracy
Umowę o pracę
Jak aplikować: Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na @
Masz pytania? Zadzwoń: 666 526 928 lub 795 156 380

  • Praca Rabka-Zdrój
  • Asystent Rabka-Zdrój
  • Rabka-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941